Про компанію

Історія "МЖК-БУД" починається з кінця 1990 року, коли почався перехід від системи державного будівництва до колективного підприємництва. Офіційно будівельна організація "МЖК-БУД" була створена 29 грудня 1990. На початковому етапі організація бралася за будь-яку роботу: будували невеликі об'єкти, займалися ремонтом, реконструкцією.

У 1994 році "МЖК-БУД" отримало перший серйозний замовлення на будівлю адміністративного корпусу для Білоцерківської філії "Промінвестбанку". Власне, саме при будівництві банківського офісу організація визначилася з стратегією свого подальшого розвитку, яка базується на впровадженні нових технологій у будівництві, використанні енергозберігаючого обладнання, сучасних екологічно чистих і естетично привабливих безпечних будівельних матеріалів та нестандартних проектно-архітектурних рішень.

За будівництво Білоцерківського відділення "Промінвестбанку", на конкурсі кращих будівель соціального призначення України в 1995 році, "МЖК-БУД" зайняло почесне друге місце.

Практично всі будинки від "МЖК-БУД", зведені на Білоцерківщині, були спроектовані талановитими місцевими архітекторами, в приватному порядку Ю. Бабич, В. Міщенко та В. Кузьмін. Втілюють ж найсміливіші задуми художників фахівці компанії, люди не менш творчі й талановиті. Професіонали відзначають високий рівень виконання будівельних робіт, про що свідчить і Диплом 1-ступені Держкомбуду України. Колектив внесено до "Золотої книги українського підприємництва", а директору підприємства Яровому Віктору Петровичу присвоєно почесне звання "Заслужений будівельник України".

У 1997 році за рішенням колективу підприємство було перейменовано в Закрите Акціонерне Товариство "МЖК-БУД".

Якщо на початку існування компанії співробітників у нас було тільки 22 (разом з керівництвом і бухгалтерією), то сьогодні колектив налічує близько 800 осіб. Той, хто хоче працювати у нас, повинен засвоїти наші принципи, нашу філософію якості, підвищувати власну кваліфікацію, майстерність. Удосконалюється компанія, вдосконалюється кожен, хто тут працює.

Саме завдяки серйозній репутації в 1999 році "МЖК-БУД" вийшов і на столичний ринок. Працюючи на субпідрядних роботах з "Київміськбудом-1", "Київміськбудом-3", Домобудівний комбінат № 1 та № 4.

Коли в 2003 році була створена Корпорація "Столиця", "МЖК-БУД" стало її учасником, виконуючи роботи генерального субпідрядника у 3-А мікрораене на Оболоні. Сьогодні "МЖК-БУД" одна з найважливіших структурних одиниць корпорації "Столиця". Так за час співпраці з Корпорацією зведено приблизно 80 000 кв.м. житла, побудовані паркінг на 357 машиномісць і готельно-розважальний комплекс. Торік підприємство почало будівництво житлового масиву "Митниця 2" в м. Черкаси. Всього на київський ринок припадає 60% обсягу робіт, який виконує ЗАТ "МЖК-БУД", 20% на м. Біла Церква та ще 20% на м. Черкаси.

Підтримуючи сільськогосподарське виробництво ЗАТ "МЖК-БУД" виступило засновником ТОВ "Агрофіра" Глушки "і ТОВ" Острійківське "у Білоцерківському районі, які на сьогоднішній день є одними з провідних господарств району.

Всього за 17 років роботи на будівельному ринку України працівниками нашого підприємства зведено: більше 50 житлових будинків, побудовано та реконструйовано 21 Автозаправні станції, зведено прекрасну церкву і виконана обробка ще двох церква, побудовано та реконструйовано 16 промислових об'єктів і два об'єкти соціального призначення.

Автор : btamedia

Контактна інформація

Юридична адреса:
Україна, 09100, м.Біла Церква
вул. Петра Запорожця, 363
Поштова адреса:
Україна, 09100, м.Біла Церква
вул. Шолом Алейхема, 9
Тел/факс:
(04563) 5-89-53
(04563) 3-10-53
(04563) 3-10-54
e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Докладніше

WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

S5 Box

Login

Register

Яндекс.Метрика