Слово голови правління

 

Відкрите акціонерне товариство "МЖК-БУД" з 1990 року працює на ринку України в сфері будівництва житла, промислового та адміністративного будівництва.

Свою діяльність підприємство розпочало з будівництва, реконструкції та ремонту невеликих об'єктів в м. Біла Церква та Київській області. Виконувалися роботи з будівництва житлових будинків у селах, реконструкції цілої низки цехів Білоцерківського шинного заводу; будувалися Автозаправні станції і в той же час своїми силами створювалася власна виробнича база. Всі зароблені гроші вкладалися підприємством у майбутнє виробництво, компанія працювала на перспективу.

Завдяки високим темпам і якості виконання будівельних робіт, ТОВ "МЖК-БУД" швидко набуло репутацію надійного партнера, який своєчасно і якісно будує об'єкти.

Розумна цінова політика, висока якість робіт, уважне ставлення до побажань клієнта, творчий підхід до вирішення завдань і високий професіоналізм - це ті чинники, які допомогли підприємству завоювати довіру і авторитет у замовників і клієнтів.

 

Голова правління ТОВ "МЖК-БУД БЦ"
Заслужений будівельник України
Яровий Віктор Петрович

Автор : btamedia

Контактна інформація

Юридична адреса:
Україна, 09100, м.Біла Церква
вул. Петра Запорожця, 363
Поштова адреса:
Україна, 09100, м.Біла Церква
вул. Шолом Алейхема, 9
Тел/факс:
(04563) 5-89-53
(04563) 3-10-53
(04563) 3-10-54
e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Докладніше

WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

S5 Box

Login

Register

Яндекс.Метрика